Umenie, šport a rekreácia
Cvičenie s vlastným telom
Činnosti športových klubov
- Sídlo
- Levice
- Od roku
- 2017
- IČO
- 51 214 636
Cvičenie s vlastným telom
Občianske združenie
- Sídlo
- Ul. 1. mája 1, 934 01 Levice
- Na trhu od
- 13. novembra 2017
- IČO
- 51 214 636
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Organizácia v číslach
- 8
- rokov na trhu
- 2017
- rok vzniku
O organizácii
Spoznajte Cvičenie s vlastným telom
Cvičenie s vlastným telom sídli na adrese Ul. 1. mája 1, 934 01 Levice. Zapísaná je od 13. novembra 2017 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti športových klubov“ (93.12).
Základné údaje
- Obchodné meno
- Cvičenie s vlastným telom
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 51 214 636
- Dátum vzniku
- 13. novembra 2017
- Sídlo
- Ul. 1. mája 1, 934 01 Levice
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-52304
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Cvičenie s vlastným telom zaoberá
SK NACE 93.12
Činnosti športových klubov
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Cvičenie s vlastným telom?
Sídlo je na adrese Ul. 1. mája 1, 934 01 Levice.
Čím sa Cvičenie s vlastným telom zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti športových klubov“ (93.12).
Aké je IČO – Cvičenie s vlastným telom?
IČO je 51 214 636.
Kedy vznikla Cvičenie s vlastným telom?
Vznik: 13. novembra 2017. Na trhu pôsobí 8 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Ul. 1. mája 1 934 01 LeviceRegistrový súd: MV SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.